Bezpieczne ferie

Opublikowano dnia 30-01-2023 21:15

Ferie czas start :)

,,Aktywni Błękitni" to nowy program do którego dołączyła nasza szkoła.

O szczegółach porozmawiamy po powrocie z wypoczynku.

Dziś przypominamy kilka ważnych zasad, które zamieszczone są na grafikach,a Wy bawcie się bezpiecznie, nie tylko nad wodą :).

www.wody.gov.pl

Czytaj dalej

Grzyby jadalne i trujące

Opublikowano dnia 10-11-2021 21:00

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tucholi w ramach akcji dotyczącej grzyboznawstwa i profilaktyki zatruć grzybami przesłał materiały, które posłużyły wzmocnieniu działań edukacyjnych w klasach I - III. Uczniowie klas młodszych realizując tematy związane z jesienią i grzybobraniem omówili gatunki grzybów jadalnych i trujących.

Czytaj dalej

Podsumowanie III modułu innowacji pedagogicznej CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki

Opublikowano dnia 08-06-2020 16:00

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” uczniowie klasy II zrealizowali zadania z ostatniego III modułu. Spośród podanych lektur uczniowie wybrali „Wiersze dla dzieci” Juliana Tuwima. Zadania z modułu III były realizowane już w czasie ogłoszonej pandemii COVID – 19. Wszystkie zadania uczniowie wykonywali zdalnie, pozostając w swoich domach. Reasumując jesteśmy bardzo dumni z tego, że mimo wszystko udało się nam dokończyć rozpoczęty projekt edukacyjny.

Czytaj dalej

Podsumowanie II modułu innowacji pedagogicznej CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki

Opublikowano dnia 01-03-2020 16:50

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki uczniowie klasy II zrealizowali zadania z modułu II. Uczniowie wraz z wychowawcą spośród wyznaczonych lektur wybrali lekturę pt. „O psie, który jeździł koleją” Romana Pisarskiego. Po przeczytaniu lektury uczniowie postanowili zorganizować kącik poświęcony pieskom. Zgromadzili wiele gadżetów niezbędnych do karmienia psa, wychodzenia z nim na spacer. W kąciku znalazły się również gadżety niezbędne do zabawy z psem oraz nagrody w postaci psich przysmaków. Ponadto uczniowie przygotowali legowisko dla psa. Jednak za...

Czytaj dalej