Podsumowanie III modułu innowacji pedagogicznej CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki

Opublikowano dnia 08-06-2020 16:00

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” uczniowie klasy II zrealizowali zadania z ostatniego III modułu. Spośród podanych lektur uczniowie wybrali „Wiersze dla dzieci” Juliana Tuwima. Zadania z modułu III były realizowane już w czasie ogłoszonej pandemii COVID – 19. Wszystkie zadania uczniowie wykonywali zdalnie, pozostając w swoich domach. Reasumując jesteśmy bardzo dumni z tego, że mimo wszystko udało się nam dokończyć rozpoczęty projekt edukacyjny. W ramach III modułu projektu edukacyjnego uczniowie wykonali:

• plakat na temat twórczości Juliana Tuwima,
  • sylwety głównego bohatera wybranego utworu,
  • pokaz mody baśniowej.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za to, że wspierali nas w realizowaniu zadań z modułu III projektu edukacyjnego „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”.