Wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano dnia 20-01-2021 18:00

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Za wnuczkami patrzą w dal wystrojeni jak na bal.

Czytaj dalej

Bezpieczni na drodze

Opublikowano dnia 17-01-2021 17:00

W piątek 15 stycznia dzieci z zerówki odwiedzili specjalni goście, którzy przyjechali do nas w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" pod patronatem Partnerstwa LGD Bory Tucholskie oraz Bractwa Motocyklowego "Magneto" Panowie pokazali dzieciom w jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę i w jaki sposób korzystać z sygnalizacji świetlnej. Dzieci mogły zamienić się w pojazdy i same się przekonać czy ruch uliczny jest prosty i czy bez znaków i sygnalizacji możliwe jest bezpieczne poruszanie się po ulicy. Na koniec dzieci dostały drobny prezent pod postacią odb...

Czytaj dalej

Masz pozytywny test na koronawirusa. Co dalej?

Opublikowano dnia 15-01-2021 17:00

:

Czytaj dalej

Bezpieczne ferie zimowe 2021

Opublikowano dnia 03-01-2020 10:00

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Czytaj dalej

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Opublikowano dnia 22-12-2020 13:00

Wesołych Świąt!

Czytaj dalej

Jasełka

Opublikowano dnia 22-12-2020 10:58

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały jasełka.

Czytaj dalej

Przygotowania do Wigilii

Opublikowano dnia 20-12-2020 12:00

Nasi najmłodsi wychowankowie z klasy 0 wraz z wychowawczynią panią Patrycją Sumińską od wielu dni biora udział w przygotowaniach do Wigilii. Dzieci wraz ze swoją panią piekły między innymi pyszne ciasteczka. W dniu wypieku w okolicach szkoły przez wiele godzin unosił się aromatyczny zapach świeżych ciasteczek.

Czytaj dalej

Kiermasz świąteczny

Opublikowano dnia 19-12-2020 21:00

Już niedługo święta. Co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia dbamy o tradycje. Mimo trudnego okresu, wielu obostrzeń w naszej szkole został ponownie zorganizowany kiermasz świąteczny, ale tym razem w formie online. Nasi rodzice, mieszkańcy Lińska, przyjaciele szkoły mogli wesprzeć szkołę poprzez zakup ciasteczek i kalendarzy. Ciasteczka zostały upieczone i zapakowane przez Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Lińsku oraz pracowników szkoły. Natomiast kalendarze zostały podarowanie przez Ochotniczą Straż Pożarna w Lińsku. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za aktywny udział w powyższym przedsięwzięciu. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów i szkoły.

Czytaj dalej

I Wojewódzki Konkurs ,,Mikołajkowe śpiewanie” – ONLINE

Opublikowano dnia 08-12-2020 16:30

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 im. Henryka Jordana w Bydgoszczy zorganizował konkurs wokalny, którego celem było kultywowanie tradycji polskich, promowanie piosenki dziecięcej i zaprezentowanie umiejętności na scenie. Do konkursu należało zgłosić jedną piosenkę o Świętym Mikołaju. Przygotowaniem uczestników i całej oprawy zajęła się pani Patrycja Dąbrowska przy pomocy i wsparciu pani Dyrektor Gabrieli Kozłowskiej – wychowawczyni klasy II. Joanna Kożuch, Emilia Welzant i Fabian Witkowski (uczniowie kl. II) zajęli III miejsce w kategorii ,,Szkoła podstawowa: klasy 1-3, zespoły”. Zaprezentowali s...

Czytaj dalej

Mikołajki w klasie 0

Opublikowano dnia 07-12-2020 21:00

W niedzielę 6 grudnia cała Polska obchodziła Mikołajki. Mikołaj nie zapomniał też o naszych przedszkolakach, na których w poniedziałek rano czekały niespodzianki. Każdy otrzymał swój podarunek, wielką niespodzianką był też podarunek dla całej grupy, którym okazała się drewniana kolejka. Wszystkim udzielił się ten świąteczny nastrój.

Czytaj dalej