Słodki Dzień Dziecka

Opublikowano dnia 29-05-2024 18:45

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam już dziś, abyście zawsze byli otoczeni miłością, radością i wsparciem. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe możliwości i wspaniałe wspomnienia. Jesteście naszą inspiracją i powodem do dumy. Bawcie się dobrze i cieszcie się każdym dniem!

Dziękujemy za nieziemskie babeczki paniom z KGW w Lińsku. Wszystkie dzieci otrzymały również lody zakupione z funduszy Rady Rodziców.

Czytaj dalej

Podsumowanie Tygodnia Sportu

Opublikowano dnia 29-05-2024 18:00

Sukcesy sportowe, nawet te najmniejsze, mogą znacznie podnieść poczucie własnej wartości i pewność siebie dziecka. Sport uczy, jak radzić sobie z porażkami i sukcesami, co jest ważnym elementem zarządzania stresem i emocjami. Uprawianie sportów drużynowych, takich jak koszykówka, piłka nożna czy siatkówka, uczy dzieci współpracy, komunikacji i odpowiedzialności za grupę.

Uroczyste wręczenie medali i dyplomów na boisku szkolnym zwieńczyło Tydzień Sportu, który trwał w naszej szkole od 20 do 24 maja (z małą przerwą na potrzebny deszcz). Inicjatorką i główną organizatorką była pani Celina Schille...

Czytaj dalej

Legalnie i bezpiecznie

Opublikowano dnia 29-05-2024 17:00

Klasa czwarta zdała dziś swój pierwszy egzamin. Serdecznie gratulujemy uczniom uzyskania karty rowerowej. Od teraz możecie legalnie przemieszczać się swoimi rowerami po pięknych zakątkach naszej gminy, ale nie tylko.

Egzamin przeprowadził pan Roman Mechliński, który uczy techniki, a jednocześnie posiada uprawnienia egzaminatora, które uzyskał w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bydgoszczy. Pragniemy zaznaczyć, że całe ,,miasteczko drogowe" zostało zaprojektowane przez pana Romana i wyrysowane przez uczniów. Także znaki są dziełem ich rąk. Gratulujemy i dziękujemy.

Karta rowerowa to dokume...

Czytaj dalej

,,Pan Jezus już się zbliża..."

Opublikowano dnia 27-05-2024 18:00

W niedzielę 26 maja uczniowie klasy III przyjęli do swoich serc Pierwszą Komunię Świętą.

Od lewej: Marcelina Babińska, Marianna Łepak, Michalina Andrearczyk, Eliza Kożuch, Natalia Talaśka oraz Julian Metza, Kacper Welzant, Filip Stopa i Wiktor Babiński.

Czytaj dalej

Naszym Mamom

Opublikowano dnia 26-05-2024 08:00

Z okazji Dnia Matki pragniemy życzyć wszystkim Mamom niekończącej się radości, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń.

Dziękujemy za miłość, mądrość i nieocenione wsparcie, które zawsze dajecie swoim dzieciom.

Jesteście bohaterkami codzienności!🥰

Czytaj dalej

Zdrowe śniadanko

Opublikowano dnia 21-05-2024 19:00

Zdrowe odżywianie dzieci to inwestycja w ich przyszłość.

Odpowiednio zbilansowana dieta, regularność posiłków, edukacja żywieniowa oraz aktywność fizyczna tworzą fundamenty zdrowego stylu życia.

Warto pamiętać, że nawyki kształtowane w dzieciństwie często przenoszą się na dorosłość, dlatego warto zadbać o to, aby były one jak najlepsze.

Czytaj dalej

STÓWKA

Opublikowano dnia 20-05-2024 17:00

Podobno zawsze znajdzie się powód do świętowania😄.

Zgadzamy się z tym w 100%. Trochę z przymróżeniem oka uczciliśmy setną lekcję matematyki w klasie drugiej. Nawet zaśpiewaliśmy jej ,,Sto lat"😅.

Czas spędziliśmy grając w gry matematyczne. Uczymy się, bawimy, bo najważniejsza jest atmosfera i pomysł na codzienność.

Czytaj dalej

Konkurs historyczny

Opublikowano dnia 20-05-2024 11:30

Uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w konkursie historycznym na temat Konstytucji 3 Maja organizowanym przez panią Celinę Schiller.

Czytaj dalej

Tydzień sportu - START

Opublikowano dnia 20-05-2024 08:30

Turniejem szachowym rozpoczęliśmy ,,Tydzień sportu" w naszej szkole. Inicjatorką i organizatorką jest pani Celina Schiller.

Czytaj dalej

Ostatnie zebranie w roku szkolnym

Opublikowano dnia 18-05-2024 15:30

Zapraszamy wszystkich rodziców na ostatnie zebranie w roku szkolnym 2023/2024!

Część pierwsza w sali nr 8 z panią dyrektor, po czym przejście do sal na spotkania z wychowawcami.

Serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej