„Żyj zdrowo będzie kolorowo” - konkurs plastyczny

Opublikowano dnia 22-04-2016 16:15

13 uczniów naszej szkoły wzięło udział w II edycji konkursu plastycznego pt. „Żyj zdrowo będzie kolorowo”.

Organizatorem konkursu była firma pana Krzysztofa Langowskiego K2 EKO-MILK. Konkurs realizowano w ramach programu „OWOCE I WARZYWA W SZKOLE”. Przeznaczony był on dla dzieci realizujących obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego oraz dla uczniów klas I-III biorących udział w tym programie.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej o tematyce zasad zdrowego odżywiania, w dowolnym formacie z zastosowaniem dowolnej techniki i narzędzi. Zgodnie z zasadami konkursu w naszej szkole wyłoniono laureatów: I miejsce Amelia Grzonka kl. I II miejsce Katarzyna Masalon kl. II III miejsce Jakub Andrearczyk kl. „0” Uczniowie ci zostali nagrodzeni przez firmę pięknymi nagrodami. Pozostali uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.