,,Życie jest jak jazda na rowerze..."

Opublikowano dnia 31-05-2023 10:00

Karta rowerowa, to dokument uprawniający do poruszania się po drogach publicznych.

Uczniowie klasy czwartej przygotowywali się przez cały rok zdobywając wiedzę teoretyczną z przepisów ruchu drogowego, znaków, sygnałów, kolejności przejazdu przez skrzyżowania, a także udzielaniem pierwszej pomocy.

31 maja 2023 przyszedł czas, aby zweryfikować swoje wiadomości w praktyce, pokonując trasę w miasteczku ruchu drogowego pod bacznym okiem egzaminatora w osobie policjanta posterunku w Śliwicach – st. asp. Tomasza Kołodziejskiego. Wszyscy uczniowie pozytywnie zaliczyli egzamin.

Dziękujemy za udostępnienie miejsca i pomoc w zorganizowaniu egzaminu wszystkim zaangażowanym osobom, a szczególnie nauczycielowi techniki panu Romanowi Mechlińskiemu.