Znaki wiosny

Deszczyk jest ciepły

Ptaszki ćwierkają

Kwiaty się wychylają...

Dzieci nie zapomniały o przywołaniu wiosny. Mimo tej deszczowej aury uczniowie klasy III pod okiem wychowawcy pani Anny Karnowskiej przygotowali występ pt. „Znaki Wiosny”. Wspominali w nim o wiosennym deszczyku, kolorowych kwiatach, bratkach, żonkilach i krokusach, a także leśnych zwierzętach i ćwierkających wszędzie ptakach. Zaprezentowali wiosenne utwory muzyczne w zaskakujących duetach. Na zakończenie Kacper wygłosił swój pierwszy stand- up rozweselając młodą, szkolną publiczność. Kto wie, może zobaczymy go kiedyś na większej scenie?

Po występie, wykorzystując małe okienko pogodowe wyruszyliśmy z Marzanną i kolorowymi machajkami na spacer główną ulicą Lińska. Witali nas mieszkańcy i pozdrawiali przejeżdżający kierowcy. Zapewne daliśmy im trochę wiosennej radości. Do zobaczenia za rok!