Znajdź pomysł na siebie

Opublikowano dnia 05-04-2023 15:35

W środę 5 kwietnia, uczniowie klas VI, VII i VIII wzięli udział w spotkaniu z raperami z zespołu Full Power Spirit. Organizatorem spotkania był GOK w Śliwicach.

Przedstawienie było zatytułowane Znajdź pomysł na siebie i miało charakter programu profilaktycznego. Program zawierał elementy profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej. W czasie półtoragodzinnego występu artyści dzielili się doświadczeniami z życia osobistego, przypominali często zapominane, ale ważne prawdy życiowe oraz śpiewali własne piosenki. Całość występu wzmacniana była obrazem w formie przygotowanych wizualizacji tematycznych. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli występ, chwilami reagując żywiołowo w rytm rapowanych piosenek.