Zimowisko

Opublikowano dnia 10-02-2017 15:49

W ramach zimowiska odbyło się w naszej szkole spotkanie z policjantem, który przypomniał dzieciom jak należy zachowywać się na drodze będąc zarówno pieszym jak i rowerzystą.

Zwrócił uwagę na konieczność noszenia elementów odblaskowych po zmroku ale również rano, gdy dzieci idą lub jadą do szkoły. Pan policjant zwrócił uwagę jak należy zachowywać się w stosunku do osób nieznajomych oraz jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Na zakończenie dzieci mogły zadawać pytania, na które pan policjant udzielał wyczerpujących odpowiedzi.

Oprócz tego dzieci wyjechały do Tucholi, żeby aktywnie spędzić czas w kręgielni. Przez godzinę mogły próbować swoich sił w zbijaniu kręgli. Towarzyszyły im przy tym niemałe emocje. Każdy chciał zbić jak największą ilość kręgli, ale nie zawsze to się udawało.

Po sportowych wyczynach nadszedł czas na posiłek. Dzieci zjadły pizze i wraz z opiekunami wróciły do Lińska.