Zimowisko

Opublikowano dnia 25-02-2015 22:10

Czwartek 19.02.2015r. to kolejny dzień zajęć zorganizowanych dla dzieci w czasie ferii zimowych. Rano do naszej szkoły przybyli panowie policjanci ze śliwickiego posterunku. W ramach pogadanki przybliżyli uczniom pracę policjanta oraz pokazali sprzęt, jakim posługuje się policja. Następnie dzieci wraz z opiekunami pojechali do Tucholi. Tam najpierw udaliśmy się do Państwowej Straży Pożarnej, gdzie panowie strażacy pokazali nam sprzęt, jakiego używają w czasie akcji ratunkowych, zaprezentowali samochody oraz opowiedzieli o swojej pracy. Kolejnym punktem wycieczki był pobyt na kręgielni. Dzieci świetnie się bawiły. Zbijanie kręgli sprawiało im wiele radości. Potem wszyscy udaliśmy się na posiłek, a następnie wróciliśmy do Lińska. Kolejny dzień ferii dzieci spędziły bardzo przyjemnie i pożytecznie.