Żegnamy przedszkole!

Opublikowano dnia 23-06-2022 17:00

Dnia 23 czerwca „Motylki” z oddziału przedszkolnego żegnały swoje przedszkole. Już od samego rana czekał na nich wachlarz atrakcji. Piękna, słoneczna pogoda pozwoliła na dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Dzieci mogły ostatni raz spędzić ze sobą czas i wspólnie pobawić się w ulubione zabawy. Robiły arenę cyrkową z użyciem chusty animacyjnej, wyrzutnię piłek i brały udział w zabawie „ZOO”. Po krótkiej przerwie i odpoczynku w cieniu mogły zaprezentować swoje zdolności wykonując kolorowe malunki na folii. Oj ile było przy tym frajdy… Po czynnościach na dworze czekała na nich niespodzianka w sali. Przyciemnione okna, migocące lampki, pyszne przekąski i skoczna muzyka… tak to właśnie długo wyczekiwana Dyskoteka Przedszkolaka. Wszyscy razem mogliśmy potańczyć, poskakać i bawić się, aż do nadejścia rodziców. Na pewno będziemy to miło wspominać. Szkoda, że w tym dniu nie mogliśmy być wszyscy razem. Z pewnością nowy rok szkolny nam to wynagrodzi, a więc życzmy sobie słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia!