Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano dnia 27-06-2021 23:00

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki może dać szkoła jest wiedza i umiejętności. Pani dyrektor Gabiela Kozłowska w tym uroczystym dniu zakończenia roku szkolnego 2020/2021 gratulowała wszystki uczniom uzyskanych wyników oraz zdobytej wiedzy. Natomiast wszystkim nauczycielom podziękowała za trud i zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą. W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego w obecności przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli zostały wręczone świadectwa z paskiem, podziękowania dla rodziców oraz dyplomy dla uczniów, którzy wyróżnili się wzorową frekwencją w minionym roku szkolnym. Ponadto statuetkę ucznia roku Szkoły Podstawowej w Lińsku tym razem otrzymał uczeń klasy IV - Michał Kołtonowski. Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów. Życzymy tego, aby kolejny rok szkolny na wielu płaszczyznach był rokiem pełnym satysfakcji i sukcesów.