Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Opublikowano dnia 26-06-2020 17:00

Dnia 26 czerwca 2020r. zakończył się kolejny rok szkolny. Był to rok nietypowy, inny od wszystkich, ponieważ od 12 marca zostały zawieszone zajęcia w szkole z powodu pandemii koronawirusa. Do dnia dzisiejszego uczniowie i nauczyciele siedzieli w domach, a nauka odbywała się zdalnie. Również zakończenie roku było inne niż zwykle, mniej uroczyste. Uczniowie poszczególnych klas przychodzili do szkoły na wyznaczone godziny i w ścisłym reżimie sanitarnym odbierali z rąk wychowawców świadectwa i nagrody. Cieszymy się, że nadeszły wakacje – czas wypoczynku i radości. Dziękujemy wszystkim za wytrwałą pracę. Życzymy, aby tegoroczne wakacje były słoneczne, ciepłe i bezpieczne. Gromadźcie siły do pracy w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że 1 września wszyscy razem spotkamy się w budynku szkoły.