Opublikowano dnia 27-06-2015 01:29

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą, którą odprawił ks. Proboszcz Andrzej Koss w Kościele parafialnym w Śliwicach. Po mszy wszyscy uczniowie udali się do swoich szkół. O godz. 900 wszystkich uczniów i zgromadzonych rodziców przywitała pani dyrektor Gabriela Kozłowska. Swoją obecnością zaszczycił nas również ks. proboszcz. Uczniom, którzy przez cały rok szkolny pracowali sumiennie i wytrwale zostały wręczone świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe. Zarówno pani dyrektor, jak i ksiądz proboszcz życzyli wszystkim uczniom i nauczycielom udanych i błogosławionych wakacji. Klasa IV pod czułym okiem wychowawczyni pani L. Gatz przedstawiła krótki występ artystyczny z udziałem uczniów uczęszczających na dodatkowe zajęcia kółka muzycznego. Życzymy miłego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu!