Zajęcia z Zielonym Edukatorem dla klas 0 - VIII

Opublikowano dnia 06-06-2019 01:45

Dnia 5 czerwca 2019r. uczniowie klas 0 – VIII po raz kolejny spotkali się z Zielonym Edukatorem – panią Marleną Wojciechowską. Zielony Edukator ku wielkiej radości uczniów poprowadził zajęcia w plenerze. Podczas zajęć uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat tego, jakie niezbędne rzeczy należy zabrać na wędrówkę po lesie. Zajęcia w plenerze były idealną okazją do prowadzenia obserwacji. Wszyscy uczniowie mogli obserwować przez lornetki zwierzęta znajdujące się na pobliskiej łące. Niektórzy obserwatorzy mieli ogromne szczęście, ponieważ niespodziewanie w pobliżu pojawił się bocian. Po absorbującej obserwacji dzieci podzielone na zespoły wzięły udział w zabawie, której celem było jak najszybsze wyszukanie w plenerze wskazanych darów przyrody. Gra wywołała ogromne emocje. Po zakończeniu zajęć uczniowie w dobrych nastrojach powrócili do szkoły na kolejne zajęcia. Serdecznie dziękujemy pani Malenie Wojciechowskiej za współpracę oraz za przeprowadzenie ciekawych zajęć.