XVIII Piknik Rodzinny

Opublikowano dnia 18-06-2018 00:53

Dnia 17 czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole XVIII Piknik Rodzinny pod hasłem „Wschodzące gwiazdy”. Uczniowie prezentowali swoje talenty taneczne i muzyczne.
Zobaczyliśmy dwa układy taneczne na rolkach, „Kaczuszki” wykonane przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz występ dziewcząt uczęszczających na zajęcia kółka tanecznego. Poza tym mogliśmy wysłuchać utworów znanych wykonawców polskich i zagranicznych, w których wcielili się uczniowie naszej szkoły. Zaprezentowali się w mini playback show. Dzieci brały udział w konkursach i zabawach sportowych.
Panie Aleksandra Piotrowska i Magdalena Gaca malowały dzieciom twarze oraz prowadziły zabawy z chustą animacyjną.
Na pikniku nie zabrakło pysznego jedzenia. W szkolnym bufecie można było skosztować pysznych ciast upieczonych przez mamy naszych uczniów. Panie z KGW w Lińsku przygotowały pyszne zapiekanki, szandara i kluski ziemniaczane. Wszyscy mogli skosztować grochówki ufundowanej przez Restaurację „Olimpia” oraz kiełbasek z grilla ufundowanych przez Radę Sołecką z Lińska.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej imprezy.