XVIII Dzień Papieski - PROMIENIOWANIE OJCOSTWA

Opublikowano dnia 12-10-2018 02:20

Tegoroczny uroczysty apel z okazji XVIII Dnia Papieskiego odbył się w naszej szkole
12 października, pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. W montażu słowno-muzycznym, uczniowie poprzez recytację i piękny śpiew oddali hołd Wielkiemu Polakowi – naszemu kochanemu Papieżowi św. Janowi Pawłowi II. Młodzi artyści skłonili widzów do refleksji nad wyjątkową prawdą jaką jest ojcostwo. Przypomnieli wypowiedzi Jana Pawła II dotyczące ojcostwa i rodziny.
Na zakończenie pani dyrektor Gabriela Kozłowska podziękowała uczniom i pani Ewie Ziemann, za przypomnienie postaci św. Jana Pawła II, jego życia oraz nauczania dotyczącego ojcostwa i rodziny.

Z okazji Dnia Papieskiego również dnia 14 października w Kościele parafialnym w Śliwicach uczniowie Szkół Podstawowych ze Śliwic, Śliwiczek oraz Lińska zaprezentowali wspólny montaż słowno - muzyczny.