XVII Piknik Rodzinny

Opublikowano dnia 17-05-2017 00:48

W niedzielne popołudnie 14 maja 2017r. w naszej szkole odbył się XVII Piknik Rodzinny pod hasłem „Rodzinna Majówka”. Na boisko szkolne licznie przybyli rodzice, dzieci, przyjaciele i sympatycy naszej placówki. W trakcie trwania imprezy można było obejrzeć występy dzieci, wypić kawę, herbatę oraz coś zimnego. W bufecie nie zabrakło pysznych ciast upieczonych przez mamy naszych uczniów. Panie z KGW w Lińsku, jak co roku, zaoferowały swoją pomoc. Sprzedawały własnoręcznie przygotowane zapiekanki oraz prowadziły zabawy z bańkami mydlanymi, chustą animacyjną.
W trakcie trwania imprezy uczniowie poszczególnych klas prezentowali piosenki biesiadne. Publiczność chętnie włączała się w śpiew, ponieważ teksty były znane, a piosenki lubiane. Ponadto można było obejrzeć mini playback show, występy taneczne dzieci uczęszczających na zajęcia kółka tanecznego, pokaz tańca w wykonaniu Amelii Grzonki i Kacpra Kraińskiego. Na scenie pojawili się również zwycięzcy szkolnego konkursu Mam Talent. Atrakcją imprezy był pokaz karate zaprezentowany przez Sekcję Karate Tradycyjnego pana Tomasza Krygowskiego.
Na zakończenie imprezy pani dyrektor Gabriela Kozłowska wręczyła podziękowania wszystkim osobom, które włączają się w realizację przedsięwzięć realizowanych w szkole.
Jak co roku dzięki hojności Rady Sołeckiej w Lińsku każdy uczestnik Pikniku mógł skosztować pysznych kiełbasek z grilla oraz poczęstować się cukierkiem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i sprawnego przebiegu naszej imprezy.