XVII Dzień Papieski

Opublikowano dnia 06-10-2017 19:55

Dnia 6 października 2017 r. odbył się w naszej szkole montaż słowno-muzyczny, poświęcony papieżowi świętemu Janowi Pawłowi II, przygotowany pod kierunkiem p. Ewy Ziemann. Tegoroczny XVII Dzień Papieski obchodzony był pod hasłem - „Idźmy naprzód z nadzieją”. Święty Jan Paweł II przez ponad 25 lat przypominał, skąd brać siłę do tego „pójścia z nadzieją” i wypełniania swoich obowiązków. Uczniowie klasy VI i IV przedstawili wybrane wypowiedzi św. Jana Pawła II o nadziei. Podczas prezentacji multimedialnej została przedstawiona sylwetka wspaniałej osobowości św. Jana Pawła II.
Na zakończenie pani dyrektor Gabriela Kozłowska podziękowała wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie montażu słowno- muzycznego.

Również w niedzielę 8 października, w parafialnym Kościele w Śliwicach między innym uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w XVII Dniu Papieskim.