XVI Piknik Rodzinny

Opublikowano dnia 14-06-2016 01:56

CHCESZ ZAZNAĆ SZCZĘŚCIA WIELE DO CYRKU RUSZAJ W NIEDZIELĘ

12 czerwca 2016r. w naszej szkole odbył się XVI Piknik Rodzinny. Jak co roku w tracie pikniku można było podziwiać ciekawe występy, ale tym razem w nieco innej aranżacji. Tematem przewodnim był cyrk oraz cyrkowe pokazy.

Na arenie cyrkowej zawitał klaun Max wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Poza tym pojawili się żonglerzy, magicy, siłacze, akrobaci, fakir oraz treser wraz ze swoimi wytresowanymi zwierzętami.

Oprócz tego widownia mogła podziwiać parę taneczną: Amelię Grzonka uczennicę klasy I SP w Lińsku i Kacpra Kraińskiego ucznia klasy II SP w Śliwicach, którzy zaprezentowali się w trzech tańcach (walc angielski, cha – cha i jave). Również uczniowie uczęszczający na dodatkowe zajęcia kółka tanecznego zaprezentowali się w trzech układach tanecznych (rock end roll, taniec hiszpański i taniec nowoczesny).

W trakcie pikniku można było udać się do kafejki po pyszną kawę, napoje i ciasta. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lińsku specjalnie na naszą uroczystość przygotowały pyszne zapiekanki. Natomiast Sołectwo Lińsk zadbało o tych, którzy lubią kiełbaski z grilla.

W czasie trwania pikniku pojawili się zawodnicy z sekcji karate wraz z senseiem Tomaszem Krygowskim po to, aby zaprezentować swoje umiejętności. Po cyrkowych akrobacjach dzieci mogły udać się do punktu, gdzie klauni malowali twarze. W miedzy czasie odbyła się loteryjka balonikowa, w której każdy uczestnik wygrywał balonika w kształcie szabelki, samolotu lub pieska.