XV Piknik Rodzinny

Opublikowano dnia 18-06-2015 04:07

Dnia 7 czerwca 2015r. odbył się XV jubileuszowy Piknik Rodzinny pod hasłem „Wiejsko, sielsko,…”. Uczniowie oraz rodzice zaprezentowali się w piosenkach biesiadnych. W między czasie odbył się pokaz karate. Dzieci uczęszczające na zajęcia kółka tanecznego przedstawiły układy taneczne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się konkursy dla dzieci. Ochotnicza straż pożarna przygotowała pokaz gaszenia pożaru. Stowarzyszenie Formacja Dźwierszno zaprezentowała ułanów na koniach. Z okazji jubileuszu głównym daniem była pieczona świnia. Rodzice i nauczyciele upiekli przepyszne ciasta. Dużym powodzeniem cieszyły się także gofry, zapiekanki, kiełbaski. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy.