XIX Powiatowe Szkolne Igrzyska Sportowo - Rekreacyjne w Tucholi

Opublikowano dnia 26-05-2018 20:14

Dnia 25 maja 2018r. odbyły się już po raz XIX Powiatowe Szkolne Igrzyska Sportowo- Rekreacyjne w Tucholi. Dzieci i młodzież szkolna z powiatu tucholskiego rywalizowała ze sobą w kilkunastu konkurencjach na stadionie OSiR, boiskach Orlik oraz na kręgielni. W Igrzyskach konkurowali ze sobą przedstawiciele gmin: Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice, Tuchola. Reprezentanci z naszej szkoły zasilili drużynę gminy Śliwice w składzie: Jakub Misiak ,Aleksandra Babińska, Anita Möller, Katarzyna Masalon i Karolina Warczak – uczniowie z klasy IV, Mikołaj Metza i Paulina Zielińska – klasa VI. Kuba grał w piłkę nożną - drużyna zajęła niestety czwarte miejsce, przegraliśmy w rzutach karnych z drużyną z Gostycyna. Dziewczynki z klasy IV: Ola, Anita, Kasia i Karolina zdobyły III miejsce w dwóch ogniach usportowionych. Mikołaj biegał w sztafecie 8x50m i na dystansie 60m. Zdobył srebrny medal za bieg na 60m. Paulina biegała również na dystansie 60m. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!