Wyjazd do kina - zimowisko

Opublikowano dnia 16-02-2018 22:13

W piątek 16 lutego 2018r. chętni uczniowie naszej szkoły udali się wraz z wychowawcami do kina Helios w Grudziądzu. Tam obejrzeliśmy film pt. „Cudowny chłopak”. Jest to piękna, wzruszająca opowieść o rodzinie, przyjaźni, miłości i tolerancji. Główny bohater - dziesięcioletni August Pullman ma świadomość tego, że bardzo różni się od innych dzieci. Jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem i jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jeden zmutowany gen, z powodu którego ma zdeformowaną twarz. Zanim skończył 10 lat, musiał przejść ponad 20 operacji. „Cudowny chłopak” to prawdziwa, uniwersalna i ponadczasowa historia. Uczy empatii i wrażliwości na drugiego człowieka. Pięknie opowiada o przyjaźni i rodzinie. Wszyscy z zapartym tchem obejrzeli film i pełni wrażeń wrócili do domów, aby w spokoju spędzić kolejny tydzień ferii.