Wyjazd do GOK-u w Śliwicach

Opublikowano dnia 10-02-2017 15:46

Dnia 27 stycznia 2017 roku uczniowie klas „0”- III, korzystając z zaproszenia uczniów Gimnazjum w Śliwicach, udali się do Gminnego Ośrodka Kultury. Byli tam uważnymi widzami przedstawienia pt. „Wieloskórka”, które było doskonałą okazją do podziwiania teatralnych talentów starszych koleżanek i kolegów, w tym absolwentów naszej szkoły. Nad grą aktorską i oprawą muzyczną czuwał pan Tomasz Warczak, który także witał wszystkich przybyłych gości. Uczniowie podziwiali stroje, wsłuchiwali się w muzyczne akcenty spektaklu i nie odrywali wzroku od młodych aktorów, a przede wszystkim księcia i Wieloskórki. Po zakończeniu przedstawienia i słodkim poczęstunku, z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do szkoły. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli uczestniczyć w takim lub podobnym przedsięwzięciu.