Wyjazd do GOK - u w Śliwicach

Opublikowano dnia 26-01-2019 12:42

Dnia 24 stycznia 2019r. uczniowie klas 0 – IV udali się do GOK - u  w Śliwicach na spektakl pt. „Pinokio” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek . Główny bohater przedstawienia -  Pinokio, to znany i lubiany przez wszystkie dzieci drewniany pajacyk wystrugany przez biednego człowieka Dżepetto. W trakcie spektaklu dzieci zauważają, że drewniany pajacyk zaczyna odczuwać emocje, poznaje czym jest dobro oraz jakie konsekwencje należy ponieść za niewłaściwe postępowanie. W trakcie przedstawienia uczniowie mieli okazję aktywnie współtworzyć sceny teatralne. Spektakl dla wszystkich widzów był bardzo pouczający, ponieważ opowiadał on o zasadach, którymi należy kierować się w życiu. Po obejrzeniu przedstawienia  uczniowie wraz z paniami stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Wszyscy w dobtych humorach wrócili do domów.