Wyjazd do Gimnazjum w Śliwicach

Opublikowano dnia 27-06-2016 02:18

22 czerwca 2016 r. uczniowie klasy VI wspólnie z wychowawczynią – panią Dorotą Kołtonowską uczestniczyli w „drzwiach otwartych” zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Śliwicach.

Na początku zwiedzania szkoły bardzo serdecznie powitała nas pani dyrektor gimnazjum– Mariola Pawelska, obejrzeliśmy prezentację przygotowaną przez SU nt. funkcjonowania szkoły.

Następnie zwiedziliśmy sale lekcyjne, m.in. szkolną bibliotekę, pracownię komputerową oraz poznaliśmy nauczycieli, którzy od września będą nas uczyć. W pracowni chemiczno – fizycznej uczniowie z gimnazjum pod czujnym okiem pana Piotra Rusaka zaprezentowali nam doświadczenia z chemii i fizyki, obejrzeliśmy zdjęcia z imprez i uroczystości szkolnych.

Po wizycie w szkole udaliśmy się do baru „U Przygusia” gdzie zjedliśmy przepyszną pizzę.