Wyjazd do Family Parku w Bydgoszczy - klasy 0 - II

Opublikowano dnia 15-06-2016 02:01

W dniu 14 czerwca 2016r. dzieci z klasy „0”, I i II udały się na wycieczkę edukacyjno – rekreacyjną do Family Parku w Bydgoszczy.

Na miejscu na dzieci czekało wiele atrakcji. Zaraz na początku pobytu uczniowie udali się do pracowni profesora Ciekawskiego, który przeprowadzał różne ciekawe i tajemnicze doświadczenia. Po wyciągnięciu wielu wniosków z zaobserwowanych reakcji dzieci udały się na przyjemną zabawę do sali zabaw. Tam można było między innymi zjeżdżać na mega zjeżdżalni, pojeździć autami, pograć w kręgle, postrzelać piłeczkami z armatek pneumatycznych.

W przerwach uczniowie razem z animatorem zabaw mogli potańczyć przy miłej muzyce. Na uczestników zabawy czekały niespodzianki. Po miłej zabawie każdy zjadł smaczny obiad i loda. Na koniec dzieci wraz z opiekunami udali się do sklepiku z pamiątkami, gdzie można było zakupić zabawną i kolorową pamiątkę.

Wszyscy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wracaliśmy do Lińska.