Wycieczka uczniów klasy ósmej do ZSLiA i ZSLiT

Opublikowano dnia 25-04-2022 21:15

Dnia 20 kwietnia 2022 roku chętni uczniowie klasy ósmej pod opieką pedagoga szkolnego Agnieszki Masalon wybrali się do dwóch tucholskich szkół ponadpodstawowych: Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych oraz Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych. Podczas pobytu w tych placówkach ósmoklasiści zapoznali się z ich ofertą edukacyjną oraz zostali poinformowani o tym, na jakich stanowiskach mogą pracować po ukończeniu szkoły. W programie wycieczki znalazło się oglądanie pracowni, w których młodzież uczy się przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych, ma zajęcia praktyczne. Nasi uczniowie mieli możliwość porozmawiać z nauczycielami i uczniami tych szkół.
Dziękujemy za miłe przyjęcie! Te wizyty na pewno wielu z naszych uczniów pomogą w wyborze dalszej ścieżki kształcenia.