Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz władz do SU

Opublikowano dnia 26-09-2018 15:51

25 września 2018 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego, w których wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oddawali swoje głosy na jednego z 9 zgłoszonych kandydatów. Wybór nie był więc prosty. Każda klasa była osobno zapraszana do lokalu wyborczego, który znajdował się w bibliotece szkolnej. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Uczniowska Komisja Wyborcza w składzie: Oliwier Zabrocki, Wojciech Belke i Natalia Marach oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Celina Schiller.

W wyniku głosowania do Rady Samorządu Uczniowskiego weszli: Jan Kożuch Angelina Łobocka Grzegorz Marach Dominika Gliszczyńska

Nowym opiekunem Samorządu Uczniowskiego została p. Jolanta Bukowska Serdecznie gratulujemy wygranym i z niecierpliwością czekamy na pomysły nowego SU.