WOŚP

Opublikowano dnia 12-01-2020 07:55

Dnia 12 stycznia 2020r. odbył się 28. finał WOŚP pod hasłem „Wiatr w żagle”. Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły byli wolontariuszami. W tym roku zgłosili się: Anna Kożuch, Martyna Mӧller, Julia Warczak, Paulina Wilkowska i Paulina Zielińska – uczennice z klasy VIII, Maciej Banaczyk, Artur Belt i Grzegorz Marach – uczniowie z klasy VII oraz Filip Belt – uczeń z klasy IV. Opiekunem wolontariuszy była pani Jolanta Bukowska. Uczniowie zbierali pieniądze w Lińsku oraz w Zaroślach. Łączna kwota, jaką pozyskaliśmy to 1.751,16zł. W tym roku pieniądze z WOŚP przeznaczone będą dla dziecięcej medycyny zabiegowej, na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wrzuciły pieniądze naszym wolontariuszom. Dzięki Państwa życzliwości w tym roku zebraliśmy najwyższą jak dotąd kwotę. Dziękujemy. Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę naszych niezastąpionych strażaków z OSP Lińsk – pana Macieja Piotrowskiego oraz pana Wiesława Erwardt, którzy trzeci rok z rzędu czuwają nad bezpieczeństwem naszych wolontariuszy. Dziękujemy. Dziękujemy również rodzicom za dowiezienie dzieci do Zarośli oraz do GOK w Śliwicach. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali słodkie poczęstunki dla wolontariuszy. Było nam niezmiernie miło. Dziękujemy.