Wizyta w budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej

Opublikowano dnia 10-06-2019 02:53

W piątek 7 czerwca 2019r. 11 uczniów z naszej szkoły (8 uczniów z klasy VIII i 3 uczennice z klasy VII), pod opieką pani Jolanty Bukowskiej i pani Celiny Schiller, wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Śliwicach i Śliwiczkach udało się na bezpłatną, jednodniową wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu była wizyta w budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Wycieczka ta odbyła się z inicjatywy Wójta Gminy Śliwice – pana Daniela Kożucha.
Przed wejściem do Sejmu spotkaliśmy się z posłem na Sejm VII i VIII kadencji-Bartoszem Kownackim, dzięki któremu możliwy był nasz wyjazd.
Po wizycie w Sali Posiedzeń udaliśmy się na obiad. Następnie zwiedziliśmy Stare Miasto. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Lińska.
Dziękujemy Panu Wójtowi oraz Panu Posłowi za umożliwienie nam zobaczenia na żywo jak wygląda Sejm.