WiP

Opublikowano dnia 12-05-2017 11:28

Dnia 11 maja 2017r. czworo uczniów z naszej szkoły: Angelina Łobocka – kl. VI, Jan Kożuch – kl. VI, Grzegorz Marach – kl. IV i Oliwier Zabrocki – kl. IV wzięło udział w VI Interdyscyplinarnym Turnieju Uczniowskim WiP, czyli „Wiem i Potrafię”. Pod opieką
p. Jolanty Bukowskiejudali się do Szkoły Podstawowej w Stobnie, która jest organizatorem tego przedsięwzięcia. Uczniowie zmagali się z zdaniami z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, przyrody, plastyki, techniki oraz musieli wykonać ćwiczenie sprawnościowe. Ponadto każda drużyna biorąca udział w turnieju prezentowała się w mini playbacku. Nie udało się nam zająć miejsca na podium, ale uczniowie świetnie się bawili . Oprócz tego mieli okazję sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności nabywane w szkole. Mamy nadzieję, że za rok będzie lepiej.