WiP

Opublikowano dnia 20-05-2015 20:42

Dnia 15 maja 2015r. czworo uczniów z klasy VI: Izabela Kożuch, Natalia Lewandowska, Katarzyna Rytlewska i Krzysztof Marach pod opieką pani Jolanty Bukowskiej udało się do Szkoły Podstawowej w Stobnie na Interdyscyplinarny Turniej Uczniowski „WiP”, czyli wiem i potrafię. Już po raz trzeci uczestniczyliśmy w tym konkursie. Swój udział zgłosiło 8 drużyn. Uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi, polonistycznymi, plastycznymi, sprawnościowymi i dotyczącymi zasad udzielania pierwszej pomocy. Ponadto każda grupa zaprezentowała przygotowany wcześniej mini playback show. Nasi uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą i umiejętnościami i zajęli III miejsce. W nagrodę otrzymali statuetkę, dyplom oraz nagrody indywidualne. Gratulujemy!