Wigilie klasowe

Opublikowano dnia 21-12-2014 00:38

Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole Wigilia to przepiękny czas, bożonarodzeniowy czas, gdy siedzimy wszyscy w kole i mamy bliskich przy stole. 19 grudnia 2014r. to ostatni dzień spędzony w szkole przed zimową przerwą świąteczną. Dlatego też wzorem lat ubiegłych każda klasa wraz z wychowawcą zasiadła do wspólnego wigilijnego stołu. Był słodki poczęstunek, śpiewanie kolęd oraz drobne upominki. Następnie wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej. Uczniowie klas III – VI zaprezentowali młodszym kolegom przedstawienie bożonarodzeniowe. W dalszej części uroczystości uczeń klasy VI przeczytał Ewangelię o narodzeniu Pana Jezusa i wszyscy składali sobie życzenia dzieląc się przy tym opłatkiem. Każdy uczeń otrzymał paczkę ze słodyczami zakupioną z funduszy Rady Rodziców.