Warsztaty wychowawczo - profilaktyczne na temat: „Agresja i przemoc rówieśnicza - panuję nad emocjami” dla klas I - III oraz „Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w si

Opublikowano dnia 04-10-2018 19:38

Dnia 3.10.2018r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dla uczniów poprowadzone przez panią Joannę Dondajewską z Polskiego Centrum Profilaktyki z siedzibą w Krakowie.
Zajęcia podzielone były na dwa bloki tematyczne. W pierwszym pt. „Agresja i przemoc rówieśnicza – panuję nad emocjami” uczestniczyły dzieci z klas I-III. Natomiast uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w zajęciach dotyczących bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z zasobów dostępnych w sieci. Uczniowie z dużym zaangażowaniem pracowali w grupach metodą burzy mózgów. Mamy nadzieję, że uczestnicy wykorzystają zdobyte wiadomości i umiejętności w życiu codziennym.