Opublikowano dnia 15-02-2015 23:29

Do zakochania jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej Do zakochania jeden krok, trzeba go zrobić jak najprędzej Dopóki się zapala wzrok, dopóki się splatają ręce Dopóki kusi nocy mrok, do zakochania jeden krok Dnia 13 lutego 2015r. obchodziliśmy w szkole walentynki. Z tej okazji uczniowie klasy VI, pod czujnym okiem wychowawczyni Jolanty Bukowskiej, przygotowali krótką inscenizację złożoną z wierszy i piosenek o miłości. Następnie wszyscy zebrani na sali gimnastycznej zostali zaproszeni do zabawy przy muzyce. W czasie dyskoteki uczniowie klasy VI odczytywali życzenia walentynkowe, do których dołączone były dedykacje muzyczne. Został również rozstrzygnięty konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynkę i najsympatyczniejszego chłopca w naszej szkole. Wśród chłopców I miejsce zajął Adrian Chabowski z klasy V, II miejsce- Szymon Banaczyk (klasa VI), a na III miejscu uplasował się Wojtek Belke (klasa III). Natomiast najsympatyczniejszą dziewczynką w szkole została Kasia Rytlewska z klasy VI. Na drugim miejscu znalazła się Iza Kożuch (klasa VI), a na III – Kasia Masalon (klasa I). Zwycięzcom gratulujemy.