Opublikowano dnia 18-02-2020 08:15

14 lutego, tradycyjnie obchodziliśmy w naszej szkole walentynki. Z tej okazji odbyła się specjalna edycja walentynkowego wydania programu Mam Talent! W związku z tym zawitały do nas utalentowane gwiazdy, które wystąpiły na scenie. Artystów oceniało jury w składzie: pani Anna Karnowska w roli pani Małgorzaty Foremniak, ksiądz Mariusz Kryża jako pan AgustinEgurrola oraz pani Dorota Kołtonowska jako pani Agnieszka Chylińska. W rolę prowadzących wcielili się uczniowie klasy VII: Grzegorz Marach, jako Marcin Prokop oraz Kacper Nakielski, jako Szymon Hołownia. Na scenie dwa układy taneczne zaprezentowała „zeróweczka”. Klasa I przedstawiła układ choreograficzny do składanki piosenek o miłości. Dzieci z klasy II również zaprezentowały ciekawy układ taneczny. Trzecioklasiści wcielili się w zespół Maanam i zaprezentowali piosenkę pt. „Bez Ciebie umieram”, natomiast uczniowie z klasy IV wystąpili z piosenką „Dałem Ci kamień z napisem LOVE” zespołu Enej. Klasa V przedstawiła wiersze o miłości, natomiast uczniowie klas VI – VIII zaprezentowali inscenizacjezainspirowane tematem „Historia miłosna…”I tak pojawiła się historia miłosna, która znalazła swój początek w sklepie. Był współczesny Kopciuszek oraz Janusz i Grażynka. Wszyscy świetnie się bawili, a każdy występ nagradzany był gromkimi brawami, balonami - sercami oraz przychylnymi głosami jury. Gościem specjalnym była pani Edyta Górniak i pan Mietek Szcześniak, którzy zachwycili nas cudownym wykonaniem „Dumki na dwa serca”. W te postaci wcielili się pani Patrycja Dąbrowska oraz Artur Belt- uczeń klasy VII. Na zakończenie otwarta została skrzynka z walentynkami, które powędrowały do swoich adresatów. Podczas wszystkich przerw można było wykonać sobie zdjęcie na „Ławeczce zakochanych”. Walentynki w tym roku przygotowali uczniowie klasy VII.