UWAGA!!! Rusza konkurs Empik'u - "TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ". Oddaj swój głos już 24 X 2019r. na plakat wykonany przez klasę II w mobilnej aplikacji Empik'u. Głosujemy do 28 XI 2019 r.

Opublikowano dnia 20-10-2019 18:52

Szanowni Rodzice! Nasza szkoła zgłosiła swój udział w IV edycji konkursu Empiku „Tysiąc powodów by czytać”. Konkurs skierowany jest do bibliotek w szkołach podstawowych w całej Polsce. Nagrody do wygrania to nowości książkowe, które wzbogaciłyby księgozbiór naszej biblioteki szkolnej.

Od 24 października 2019r. do 28 listopada 2019r. głosować mogą dosłownie wszyscy ( uczniowie, rodzice, kuzynostwo, sąsiedzi, znajomi, itp. ). Wystarczy oddawać codziennie 1 głos w mobilnej aplikacji Empiku - (na plakat wykonany przez uczniów klasy II. Liczy się każdy oddany głos. Mimo tego, że jesteśmy niewielka placówką, to mamy szansę wygrania, ponieważ nasza szkoła została zgłoszona w kategorii – placówka do 120 uczniów.

Dzień 5 grudnia 2019r. będzie szczęśliwym dniem dla 10 bibliotek szkolnych – ogłoszenie wyników.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na naszą bibliotekę szkolną.