Uroczystość pożegnania szkoły przez klasę VI

Opublikowano dnia 27-06-2016 02:22

Słowa piosenki „W życiu piękne są tylko chwile...” znakomicie oddają charakter uroczystości, która miała miejsce 24 czerwca 2016 r. Tego dnia szóstoklasiści żegnali Szkołę Podstawową w Lińsku.

Swą obecnością zaszczycił nas pan Wójt Gminy Śliwce – Daniel Kożuch, pani Dyrektor – Gabriela Kozłowska, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie klasy V.

Na początku uroczystości pani dyrektor wręczyła świadectwa ukończenia szkoły, nagrody książkowe oraz listy gratulacyjne rodzicom najlepszych uczniów. Następnie koleżanki i koledzy z piątej klasy zaprezentowali ciekawą i pełną humoru inscenizację. Na zakończenie klasa VI zaprezentowała pożegnalny występ artystyczny. Nie obyło się bez wzruszeń, nie jedno oko uroniło łzę z powodu rozstania ze szkołą.

A oto nasi tegoroczni absolwenci:

• Weronika Babińska
  • Adrian Chabowski
  • Maciej Kowalski
  • Dominik Kożuch
  • Seweryn Łobocki
  • Barbara Łytkowska
  • Emilia Masalon
  • Marcin Metza
  • Dawid Okonek
  • Łukasz Szynderłata
  • Filip Warczak
  • Zuzanna Welzant
  • Michał Żygowski

Wszystkim Wam życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu do nowej szkoły.