Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Opublikowano dnia 21-06-2018 16:08

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Śliwicach. Dalszy ciąg uroczystości miał miejsce w szkolnej sali gimnastycznej w Lińsku. Pani dyrektor Gabriela Kozłowska wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Natomiast rodzice najlepiej uczących się uczniów otrzymali listy gratulacyjne . Wszystkim zgromadzonym uczniom oraz nauczycielom pani dyrektor życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Po części oficjalnej klasa IV wraz z panią Celiną Schiller zaprezentowała krótki montaż słowno – muzyczny. Po występie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie pozostali uczniowie otrzymali świadectwa oraz dyplomy za udział w dodatkowych zajęciach.
Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku.