Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Opublikowano dnia 25-06-2017 16:13

Dnia 23 czerwca 2017 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Tradycyjnie rozpoczęła ją o godzinie 8.00 msza w kościele w Śliwicach. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 po raz ostatni w roku szkolnym 2016/2017 zabrzmiał dzwonek. Pani Dyrektor Gabriela Kozłowska podsumowała miniony rok, podziękowała uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud i pracę. Następnie wręczyła najlepszym uczniom szkoły nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem. Rodzice wyróżnionych uczniów z klas IV – VI otrzymali listy gratulacyjne.
Uroczystość zakończył występ artystyczny klasy IV, która wprowadziła nas w wakacyjny nastrój.
Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym dzieciom.