Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów

Opublikowano dnia 13-10-2022 12:20

,,Uroczyste ślubowanie to na uczniów pasowanie".

13 października 2022 r. odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Klasa pierwsza pod czujnym okiem swojej pani Gabrieli Kozłowskiej wystapiła przed rodzicami, nauczycielami oraz kolegami i koleżankami z klas drugiej i trzeciej.

Wspólne odśpiewanie hymnu, wiersze, piosenka, podziękowania i prezenty. Uczniowie odebrali wyczekiwany przez nich dokument, czyli legitymację szkolną oraz książeczki SKO. Najważniejsza była jednak przysięga, którą złożyli z przejęciem i powagą.

Po uroczystości wraz z rodzicami udali się do swojej sali na słodki poczęstunek.

Cieszymy się, że mamy tak wspaniałych uczniów, życzymy im sukcesów i wielu radości na edukacyjnej ścieżce na którą wkroczyli z uśmiechem.