Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Opublikowano dnia 02-09-2014 01:43

W dniu 1 września 2014r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego została poprzedzona złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy pod pomnikiem św. Maksymiliana Marii Kolbe przy kościele parafialnym w Śliwicach oraz mszą świętą. Po mszy dzieci wraz z rodzicami udały się do szkoły w Lińsku. Tam pani dyrektor Gabriela Kozłowska serdecznie powitała wszystkich uczniów a w szczególności nowych uczniów naszej szkoły – dzieci, które rozpoczną uczęszczanie do oddziału przedszkolnego. Na koniec oficjalnego spotkania pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom osiągania jak najlepszych wyników w nauce a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy. Następnie wychowawcy wraz z uczniami udali się do swoich klas. Tam dzieci zapoznały się z planem zajęć lekcyjnych na nowy rok szkolny.