Uroczyste rozpoczęcie roku szkolego 2016/2017

Opublikowano dnia 14-09-2016 02:05

W dniu 1 września 2016 r. odbyła się uroczystość powitania nowego roku szkolnego 2016/2017.

Z tej okazji uczestniczyliśmy we mszy świętej w Kościele Parafialnym w Śliwicach. Przed nabożeństwem władze gminy oraz delegacje uczniów wraz z opiekunami złożyli kwiaty oraz zapalili znicze przy pomniku św. Maksymiliana Marii Kolbe.

Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie na uroczystym apelu pani dyrektor – Gabriela Kozłowska serdecznie powitała uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pracowników szkoły. Życzyła, by nowy rok szkolny przyniósł wszystkim wiele radości i sukcesów; by był on czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, czasem rozwijania pasji i zainteresowań. Na zakończenie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.