Uroczyste otwarcie rozbudowanej i zmodernizowanej szkoły

Opublikowano dnia 30-04-2019 01:52

Wszystko zaczyna się od marzeń… Dnia 29 kwietnia 2019r. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego i rozbudowanego budynku naszej szkoły. Przedsięwzięcie to możliwe było dzięki życzliwości, wzajemnemu zrozumieniu i bardzo owocnej współpracy z samorządem gminnym, Wojewodą Kujawsko – Pomorskim i parlamentarzystami: panem Tomaszem Latosem i panią Ewą Kozanecką. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, m.in. wymienieni wcześniej parlamentarzyści, Doradca Wojewody Kujawsko-Pomorskiego – pan Jerzy Kowalik, Radni Gminy Śliwice, dyrektorzy placówek oświatowych, pracownicy Urzędu Gminy, dyrektorzy jednostek organizacyjnych i zakładów pracy z terenu Gminy Śliwice, Sołtysi Sołectw Gminy Śliwice. Uroczystość rozpoczęła się przecięciem wstęgi i poświęceniem sal przez księdza Andrzeja Kossa-proboszcza naszej parafii. Następnie wszyscy obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla całej społeczności szkolnej, ale również dla wszystkich mieszkańców Gminy Śliwice i na pewno pozostanie w naszej pamięci. Warto marzyć, ale żeby marzenia się spełniły trzeba również działać.