Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Opublikowano dnia 01-09-2021 15:00

1 września 2021r. odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele udali się na mszę św. do parafialnego Kościoła w Śliwicach. Należy pamiętać o tym, że dzisiejszego dnia obchodzimy również 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej. W związku z czym pani dyrektor Gabriela Kozłowska wraz z uczennicą Katarzyną Kożuch oraz uczniem Filipem Beltem złożyli kwiaty pod pomnikiem św. Maksymiliana Marii Kolbe. Po uroczystości kościelnej wszyscy udali się na boisko szkolne, na którym pani dyrektor Gabriela Kozłowska serdecznie powitała uczniów, nauczycieli i pracowników socjalnych w nowym roku szkolnym 2021/2022. Ponadt pani dyrektor przekazała najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w nowym roku szkolnym. Na koniec pani Gabriela Kozłowska życzyła zarówno uczniom, jak i nauczycielom owocnej pracy w nadchodzacych miesiącach nauki. Następnie uczniowie klas 0 - VIII wraz ze swoimi wychowawcami udali się do sal, w których otrzymali zestwy podręczników i ćwiczeń niezbednych do nauki w nowym roku szkolnym.