Udział w ogólnopolskiej akcji - „Minuta dla SM”

Opublikowano dnia 30-10-2019 00:14

29 października cała społeczność naszej szkoły włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Minuta dla SM”. Mięliśmy zaszczyt gościć założycielki Fundacji StwardnienieRozsiane.info, Panią Monikę Łada i Panią Joannę Truszkowską. Uczniowie klas IV-VIII zgłębili swoją wiedzę na temat niepełnosprawności oraz szczególnie tematykę stwardnienia rozsianego. Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia, gdyż celem akcji jest wykonanie fotografii z pomarańczowym akcentem, oznaczenie ich hasztagami #minutadlaSM lub #SMicoztego i udostępnienie w mediach społecznościowych.

Dzieci z młodszych klas również przyłączyły się do akcji i wykonały pomarańczowe zdjęcia ze swoimi wychowawczyniami.

Wszystkie fotografie te znajdą się na pocztówce, która pośle w świat jasny przekaz, że SM nie przekreśla marzeń.