"Tysiąc powodów by czytać" - głosowanie dobiegło końca

Opublikowano dnia 04-12-2019 22:20

Dnia 30 września 2019r. ruszyła IV edycja ogólnopolskiego konkursu Empk'u - „Tysiąc powodów by czytać”. Konkurs kierowany był do szkolnych bibliotek. Pula nagród to 10 000 książek dla każdego z 10 laureatów . Atrakcyjna nagroda sprawiła, iż nasza biblioteka również zgłosiła swój udział w konkursie w kategorii szkół do 120 uczniów. Kolejnym etapem konkursu było już tylko oddawanie głosów na plakat wykonany przez uczniów klasy II. Codziennie swój głos mogli oddawać dosłownie wszyscy: uczniowie, rodzice, krewni, znajomi, przyjaciele szkoły oraz miłośnicy czytelnictwa. Głosowaliśmy od 24 października 2019r. do 28 listopada 2019r. W sumie uzyskaliśmy ponad tysiąc głosów. Teraz z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników odbyło się 5 grudnia 2019r. Niestety nie udało nam się zdobyć nagrody rzeczowej, ale za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną, już V edycję ogólnopolskiegi konkursu Empik'u.