Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne

Opublikowano dnia 22-03-2018 21:02

Dnia 22 marca 2018 r. odbyły się eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wzięli w nich udział uczniowie ze Szkół Podstawowych ze Śliwic, Śliwiczek i z Lińska. Naszą szkołę reprezentowali:
- Bartosz Andrearczyk – klasa IV,
- Szymon Zieliński – klasa IV,
- Kacper Piekarski – klasa IV,
- Jakub Gaca – klasa V,
- Grzegorz Marach – klasa V,
- Natalia Marach – klasa VII.
Turniej podzielony był na dwa etapy. W pierwszym uczniowie pisali test sprawdzający ich wiedzę z zakresu pożarnictwa. Do drugiego etapu przechodziło 5 uczniów, którzy z testu zdobyli największą ilość punktów. W kategorii klas starszych (klasy VII i I i II gimnazjum) naszej uczennicy – Natalii Marach udało się przejść do drugiego etapu. W ogólnej klasyfikacji zajęła ona czwarte miejsce.
Serdeczne podziękowania składamy Panu Zygmuntowi Andrearczykowi, który pomógł nam w przygotowaniach do TWP, przekazując nam swą wiedzę i doświadczenie.