Turniej szachowy

Opublikowano dnia 12-12-2019 17:20

Dnia 12 grudnia 2019r. w Szkole Podstawowej w Śliwicach odbyły się I Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gminy Śliwice w szachach. Organizatorem był KUJAWSKO – POMORSKI ZWIĄZEK SZACHOWY, KTÓREGO v-ce prezesem do spraw organizacyjnych jest pan Andrzej Leśniak. Z naszej szkoły udział w mistrzostwach wzięło 22 uczniów. W kategorii chłopców: I miejsce zajął Grzegorz Marach z klasy VII III miejsce zajął Kacper Piekarski z klasy VI W kategorii dziewcząt: I miejsce zajęła Karolina Grugel z klasy VII II miejsce zajęła Kornelia Blas z klasy III Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe wraz ze statuetką, dyplomem i medalem. Każdy uczestnik za udział w mistrzostwach otrzymał medal wraz z małym upominkiem. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.